Entrepreneurial Finance: Strategy and Innovation Specialization

Sürekli olarak yeni şeyler öğrenmenin ve bildiklerini de paylaşmanın insanı geliştirdiğine inanıyorum. Pandemi dönemi içerisinde Coursera’dan aldığım sertifika eğitimlerinden bir diğeri de Duke University değerli hocalarının vermiş olduğu Entrepreneurial Finance: Strategy and Innovation Specialization üzerine oldu. Bu programdaki 4 ayrı ders ile vakit geçirerek girişimcilik, finans, strateji ve inovasyon alanlarında faydalı olacağını düşündüğüm birçok beceri geliştirdim. Hem bu eğitimi hem de size hitap edebilecek eğitimleri sizlere tavsiye edebilirim.

#girişimcilik #finans #Strateji #İnovasyon

English:

I believe that constantly learning new things and sharing what they know improves people. Another of the certificate trainings I received from Coursera during the pandemic period was on Entrepreneurial Finance: Strategy and Innovation Specialization given by valuable teachers from Duke University. By spending time with 4 separate courses in this program, I developed many skills that I thought would be useful in the fields of entrepreneurship, finance, strategy and innovation. I can recommend both this training and the trainings that may appeal to you.

#girişimcilik #finance #blockchain #blockchaintechnology #financialR #rprogramming #rprogramminglanguage #strategy #innovation

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: